درباره ما

درباره شركت دانش بنیان فراجهش گستران

شركت دانش بنیان فراجهش گستران يكي ازباتجربه ترین شركت‌هاي مهندسي ايراني است كه در اجراي پروژه‌ها و تولید محصولات در صنايع برق و انرژي، آب، نفت گاز و اینترنت اشیاء فعاليت دارد. تشكيل شركت مهندسي فراجهش گستران به عنوان يك شركت نوپای دانشگاهی از دل دانشگاه صنعتی شریف بیرون آمده است و در مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف مستقر است. هسته اوليه شركت با بهره‏گيري از كارشناسان و متخصصين ايراني شكل گرفته و با ايجاد ساختارهاي مناسب مديريتي و تخصصي مربوطه پا در تولید محصولات پیشرفته گذاشته است.
با اتكاء به تجارب غني و با ارزش حاصله از اجراي تولید محصولات پیشرفته، شركت مهندسي فراجهش گستران در حال حاضر از لحاظ كادر تخصصي، اطلاعات فني- كارشناسي و امكانات دفتري يكي ازبهترین شركت‌هاي مهندسي در زمينه صنعت الکترونیک و اینترنت اشیاء در ایران محسوب مي‌گردد.
هدف شركت مهندسي فراجهش گستران جلب رضايت مشتریان با ارائه پيشنهادهاي رقابتي از طريق ارائـه خدمات طراحي و مهندسي مناسب با ايجاد مطلوبيت در سه فاكتور كيفيت، زمان و هزينه تولید محصولات مي‌باشد. تعهد و توجه عميق به برآورده نمودن نيازهاي مشتریان مشي اصلي كاركنان فراجهش گستران بوده و به عنوان اصلي مهم از سوي ايشان در نظر گرفته مي‌شود.

بهره گیري از نیروهاي متخصص و فعال در زمینه تجهیزات هوشمند در بخش الکترونیک و نرم افزار و نیروهاي داراي تجربه در بخش تولید، شرکت را قادر ساخته است که بتواند پیچیده ترین تکنولوژي هاي روز دنیا را بومی سازي نماید و محصولاتی با کیفیت و مناسب به مشتریان خود عرضه نماید.
دارابودن نیروهایی متخصص در رشته هاي الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر این شرکت را قادر ساخته تا با توجه به تمام نیازهاي یک پروژه، طراحی دقیق و کاملی انجام داده و آن را به عنوان محصولی مطمئن وکارآمد به مشتریان خود عرضه نماید.

  • تیم حرفه ای
  • مدیریت جوان
  • 1 سال سابقه
  • کار در ایران
  • 20 پروژه توسط شرکت
  • جزئیات دیگر …

مهارت های شرکت

سخت افزار %
نرم افزار %
همکاری مشترک %
ظرفیت خط تولید %
بازاریابی %
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.